FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Atenienne 9007538
nr 900 7538
Atenienne
1800-talets slut, height: 134 cm, damages.
1800-talets slut, höjd: 134 cm
Condition: Skador
800
SEK 1500
Monday June 16 2014
at 18:07:15
1.200 kr
900 kr
1.200 kr
1.400 kr